KONYASPOR BASKETBOL'DAN TAKIMA VE OYUNCULARA TEŞEKKÜR

Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi'de mücadele veren Konyaspor Basketbol Kulübü Başkanı Hakan Faydasıçok, yönetim kurulu adına kulübümüze gönderdiği yazıda oyuncularımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

KONYASPOR BASKETBOL'DAN TAKIMA VE OYUNCULARA TEŞEKKÜR
22 Mart 2016 - 11:46

Konyaspor Basketbol Kulübü yönetim kurulu adına başkan Hakan Faydasıçok tarafından kulübümüze gönderilen teşekkür yazısında şu görüşlere yer verildi:

Konyaspor Futbol Takımı Sporcuları
Konyaspor Kulübü
Vefalı Konyaspor Futbolcuları,


Süper Lig’de, şehrimizi ve bizleri elde ettiğiniz başarılar ile en iyi şekilde temsil ederek gururlandırmaya devam eden, Konyaspor futbol takımımızın değerli sporcuları;

Kulübümüz için yaptığınız fedakârlık ile manevi değeri çok yüksek bir davranış sergilediniz. Konya şehri ve Konyaspor Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu adına sizlere yürekten şükranlarımı sunmak isterim.

Geçtiğimiz üç sezondan beri maddi zorluklarla Spor Toto Basketbol Ligi’nde mücadele etmeye çalışan, yakasını bir türlü şanssızlıklardan ve sakatlıklardan kurtaramayan Torku Konyaspor Basketbol Takımımız, sizlerden gördüğü bu davranışı ilelebet unutmayacaktır. Sizlerin, alınlarınızın teriyle kazandığınız primlerinizden topladığınız bir miktar para ile basketbolcu meslektaşlarınıza ve kulübümüze manevi değeri hiçbir şey ile ölçülemeyecek bir destek verdiniz. Spor kamuoyuna, dayanışmanın ve vefanın ölmediğini göstererek bizleri onurlandırdınız. 

Yanımızda olan destekçilerimizi ayrı tutarak, şehrimizin küçük ve büyük ölçekli firmalarından, kurum ve kuruluşlarından göremediğimiz destek ve birlik beraberlik ruhunu yaşatmaya çalışan, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin ardından üçüncü sırada bulunan, vefalı Konyasporlu futbolcularımıza ve yönetimine,  Avrupa kupaları yolunda başarılar diliyor ve Torku Konyaspor Basketbol Kulübü olarak tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz.

Hakan FAYDASIÇOK


Yönetim Kurulu adına


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum